Vyfoť projekt a vyhraj
1.7.-31.8.2013

Do konce soutěže zbývá:

Partneři a mediální partneři

Partneři

logo euroskop

Euroskop je vládním informačním portálem o Evropské unii. Návštěvnost webu se průměrně pohybuje kolem 40 000 uživatelů měsíčně. Mezi významnou skupinu uživatelů webu patří studenti středních a vysokých škol. Euroskop přináší každý den aktuální informace o dění v EU a členských státech. Redakce také dělá rozhovory s politiky nebo odborníky na unii, ekonomiku a mezinárodní vztahy. Součástí práce redakce jsou pravidelné reportáže z konferencí. Na Euroskopu jsou také materiály k institucím, historii a fungování Evropské unie, Lisabonské smlouvě, členských státům nebo vztahu České republiky a EU. Součástí webu jsou i praktické informace ke studiu, stipendiím, práci a cestování v Evropě.

logo eurofon

Eurofon je bezplatnou telefonní linkou o Evropské unii. Na číslo 800 200 200 lze volat z pevných i mobilních telefonů zdarma od pondělí do pátku v době od 10.00 do 18.00. Pracovníci Eurofonu odpovídají nejen na dotazy o vlastním fungování či struktuře Evropské unie, ale i na praktické otázky, týkající se cestování, práce či studia v zahraničí apod. Díky spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR poskytují informace o možnostech podpory z fondů EU. Zároveň jsou k dispozici na uživatelům vebových stránek www.strukturalni-fondy.cz, kterým pomáhají vyhledá vat informace o fondech EU prostřednisvím online chatu. V případě specializovaných dotazů pomáhají operátoři Eurofonu nasměrováním tazatele na příslušnou instituci, do jejíž kompetence daná problematika spadá.

logo eurocentra

Eurocentra působí ve všech krajských městech. Výjimkou je pražské Eurocentrum, které zahrnuje nejen Prahu, ale i Středočeský kraj. Pracovníci Eurocenter organizují v regionech  informační akce na aktuální evropská témata a poskytují bezplatné přednášky o EU pro studenty středních škol a žáky základních škol. Jednotlivá Eurocentra také organizují výstavy a soutěže. S Ministerstvem pro místní rozvoj spolupracují na soutěžích Navrhni projekt a Vyfoť projekt. Po  domluvě  poskytují  pracovníci  Eurocenter osobní konzultace a odpovídají n a dotazy veřejnosti po telefonu či e-mailem. Eurocentra disponují odbornou knihovnou a informačními materiály o EU. Jejich služeb využívají lidé všech věkových skupin a rozličných profesí: studenti, učitelé, senioři, uchazeči o práci v zemích EU nebo zájemci o využití evropských programů a fondů. Eurocentra též působí jako rozcestník pro zájemce o odborné informace o EU – poradí, v jaké instituci či na kterých webových stránkách najdete to, co právě hledáte. 

logo CzechTourism

Česká centrála cestovního ruchu CzechTourism je státní příspěvkovou organizací Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Byla zřízena v roce 1993 za účelem propagace České republiky jako atraktivní turistické destinace na zahraničním a od roku 2003 také na domácím trhu. Představuje Česko jako zemi příběhů, tedy zemi, kde lze příběhy nejen objevit, ale také zde prožít své vlastní. K dosažení zdárných výsledků využívá sítě zahraničních zastoupení, aktivně spolupracuje s médii a oslovuje partnery ze sektoru Travel Trade na veletrzích. Pro zástupce médií a touroperátory agentura organizuje st udijní cesty do Česka. Domácí odborné veřejnosti a médiím systematicky zprostředkovává novinky, trendy a analýzy z oblasti cestovního ruchu. Významnými partnery agentury při této propagaci jsou domácí turistické regiony, města a obce i podnikatelské subjekty. http://www.czechtourism.cz

logo partnera

Zoner Press vydává odbornou literaturu z oblasti digitální fotografie, grafiky, webdesignu a programování. Patří do špičky vydavatelů literatury pro fotografy všech úrovní, od začínajících až po velmi pokročilé amatéry i profesionály. Mezi vysoce hodnocené publikace patří představení tvorby předních českých fotografů, v nabídce Zoner Press jsou ale i knihy světoznámých autorů. Vydavatelství sleduje velmi pozorně směry, kterými se ubírá především digitální fotografie, a rychle reaguje na n ovinky. Mimo odbo rnou literaturu Zoner Press vydává  komiksy, japonskou mangu, fantasy a hobby literaturu a neméně zajímavou ediční řadu Naučte se kreslit...., ve které si svoji knihu najdou všichni, kteří se chtějí naučit kreslit zvířata, lidské tělo, draky, úžasné postavy a charaktery ze světů fantasy, mangy, temné magie a hororu. http://www.zonerpress.cz/

image

Toužíte po krásných fotkách, s nimiž se budete moci kdykoli pochlubit svým blízkým? Zoner Photo Studio je komplexní program na práci s fotografií, který vám maximálně usnadní a zpříjemní práci s fotkou krok za krokem.

Zoner Photo Studio pohotově stáhne vaše fotky z foťáku, roztřídí je a popíše. Neomezujte svou kreativitu. Upravte barvy, projasněte stíny, retušujte chyby, poskládejte 3D nebo panoramatickou fotografii. Automaticky, hromadně, ručně či z formátu RAW. Poté se pochlubte svým známým a pohodlně sdílejte své fotky na sítích Facebook, Zoneramu či Flickr. Zoner Photo Studio vytvoří DVD prezentaci, vytiskne z fotek kalendář nebo je odešle emailem.

Proč používat Zoner Photo Studio?

  • vše v jednom: správa, editace a sdílení fotek
  • šetříme Váš čas hromadnými úpravami
  • intuitivní prostředí si snadno osvojíte
  • pomáháme nováčkům bohatou výukou
  • ověřeno více než milionem uživatelů
  • jsme česká firma, která s vámi mluví česky
  • udržujeme nejlepší poměr "cena/výkon"

Stáhněte si zdarma zkušební verzi na 30 dní bez omezení. http://www.zoner.cz/

Mediální partneři

logo fotoVideo

FotoVideo je široce rozkročený fotografický časopis nabízející pevnou redakční strukturu čtyř částí (obrazová, praktická, soutěžní a technická) prolnutou dalšími možnostmi kvalitního a mnohostranného fotografického soutěžení o kvalitní ceny.
Časopis FotoVideo slaví letos již 15 let na českém a slovenském trhu. Vychází z koncepce čtyř pevných redakčních „sloupů“, které čtenáři-fotografovi nabízejí vše, co ke svému koníčku potřebuje. V obrazové části předkládá dlouhodobě na vysoké úrovni práce známých i současných domácích a světových autorů. V části praktického fotografování se střídají fotografické školy pro začínající i pokročilé fotografy a nabízejí nejnovější digitální postupy širokému spektru fotografické veřejnosti. Třetím sloupem je část technická, kde jsou v úzké spolupráci s renomovanými evropskými testovacími laboratořemi prezentovány nejnovější výrobky současné fotografické a videotechniky. Snad nejoblíbenějším „sloupem“ je část soutěžní, ve které se jednorázově i dlouhodobě mohou fotograficky vyřádit snad všichni fotografové u nás i ve Slovenské republice. Díky trvale vysoké kvalitě obrazové, praktické, soutěžní a technické části je časopis FotoVideo nejprodávanějším u nás a současně již řadu let jediným českým členem ve fotografické sekci renomované evropské asociace odborných a zájmových časopisů EISA. Navíc je pro každého předplatitele vždy připraven zajímavý a velmi hodnotný fotografický dárek.

 

logo partner

Fotopatracka.cz - modelky a fotografové, najděte se na Fotopátračka.
Webové stránky jsou věnované fotografování lidí. Rozsáhlá databáze fotografů, modelek, vizážistek s možností vyhledávání. Diskusní fórum, galerie, soutěže, atd. http://www.fotopatracka.cz 

logo Kudy z nudy

Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu - CzechTourism, jehož cílem je oživení domácího cestovního ruchu. Realizován je především prostřednictvím elektronického katalogu na internetových stránkách www.kudyznudy.cz.
Co tedy projekt Kudy z nudy je? Především webový portál, kde naleznete zajímavé turistické nabídky a akce z celé České republiky a současně jeden z nástrojů, kterými agentura CzechTourism zdarma pomáhá podnikatelům v propagaci jejich nabídek. V současnosti Kudy z nudy představuje téměř 5 tisíc nejrůznějších aktivit ze všech koutů České republiky, které jsou prezentovány také v základním anglickém překladu.

Pro tuzemské turisty představuje tento katalog jednoduchý nástroj, jehož prostřednictvím se mohou seznámit s nabídkou aktivit, které jim jsou v regionech České republiky k dispozici k vyplnění jejich volného času během dovolené, o víkendu či na kratších výletech. Třídění aktivit odpovídá rozdělení na věkové skupiny (mladí, rodiny s dětmi, starší) a kategoriím podle jejich zájmů (adrenalinové sporty, zimní sporty, gurmánská turistika, lázeňská turistika, relaxace u vody,...). Kontaktní údaje, které jsou povinnou součástí každé zveřejněné aktivity, pak umožňují přímo oslovit podnikatele provozujícího vybrané služby. http://www.kudyznudy.cz/ 
 

logo partner

V magazínu milovníci cestování zajisté ocení základní informace o zemích, městech a různých zajímavostí spojených s cestováním. Je zde přehledně rozdělený seznam zemí s podrobným popisem hlavních měst, větších i menších měst, stručnou historií a upoutávkou do zajímavých lokalit a míst, kam se i vy můžete podívat. Turistický magazín přináší také tipy na výlety, představuje nové stezky, zajímavé trasy a ukazuje fotografie významných památek. Turisimo.cz je vhodný nejen pro aktivní ale i pasivní cestovatele, kteří rádi zí skávají nové poznatky o českých krajích, městech či kulturních památkách a také zahraničních míst. http://www.turisimo.cz


Cestovatele

Cestujete rádi a chcete se podělit o vaše zážitky a fotografie? Cestopisy, tipy na výlety, rady a vaše zkušenosti můžete zveřejnit na stránkách Cestovatele.com. Již od roku 2006 je tento server v provozu a v dnešní době je rozdělen do několika rubrik a stránek. Základem jsou uživatelské blogy, které jsou zcela zdarma. Pojďme společně objevit krásu naší přírody a pochlubit se zajímavou kulturou, postřehy z cest, vzpomínky na cesty a dalšími zkušenostmi z cestování. Registrace je tak snadná, potřebujete k tomu pouze va&s caron;e jméno či přezdívku a emailovou adresu. Nemusíte se obávat, pokud budete na cestách delší dobu, že se vám váš blog vymaže nebo ztratí. Váš blog na vás během vašeho cestování počká a my si také vyčkáme na vaše postřehy a vzpomínky z cest. http://www.cestovatele.com

 

logo cykloserver

Cykloserver - cykloturistický portál s dynamickou mapovou aplikací Cykloatlas Online a databází tipů na výlety. K tomu aktuality, kalendář akcí, knihovna, bazar a cyklozájezdy. http://www.cykloserver.cz

www.treking.cz

Treking.cz - nejčtenější český portál o horách, trekingu a turistice, specialista na Slovensko, Karpaty, hory ČR a Balkánu. Denně zveřejňuje reportáže a popisy treků a  túr z českých, slovenských, evropských hor i světových hor, cyklotrasy, recenze outdoorového vybavení. Ucelená databáze horských chat a bivaků na českých horách a na Slovensku. http://www.treking.cz


Partneři

Mediální partneři