Vyfoť projekt a vyhraj
1.7.-31.8.2013

Do konce soutěže zbývá:

Ceny

Ceny do soutěže věnovali partneři a mediální partneři soutěže.

Hlavní kategorie Nejtalentovanější fotograf/ka

Nikon 5100 + objektiv 18-55 mm AF-S DX VR + poukázka na 4x čištění čipu

 

Nikon D5100

Nikon D3200 + objektiv 18-55 mm VR SDHC 16 GB + poukázka na 4x čištění čipu 

image

NIKON 1 J2 + poukázka na 4x čištění čipu

Vedlejší kategorie Nejaktivnější fotograf/ka

NIKON D3200 + 18-55 mm VR SDHC 16 GB + poukázka na 4x čištění čipu

 

NIKON 1 J1 + 10-30MM VR


NIKON 1 J1 + 10-30MM VR

Doplňková kategorie Vyfoť se sám

Nikon Coolpix L25 

image

Losování o ceny

15x Zoner Photo Studio 16 PRO

Zoner Photo Studio je oblíbený český program na fotky, který vám usnadní jejich zpracování krok za krokem. Od stažení fotek, přes jejich organizaci, jednoduché i pokročilé úpravy, až po sdílení on-line. Ať už jste úplný začátečník, nebo pokročilý fotograf, v ZPS najdete vše, co potřebujete. Soutěžit budete o nejnovější verzi ZPS 16 PRO!

http://www.zoner.cz/photo-studio/

8x Digitální fotorámeček SDF 760

image

20x Roční předplatné FotoVideo

Časopis Fotovideo je určen pro širokou veřejnost obdivující krásu a sílu fotografického okamžiku, pro lidi, které zajímá nejnovější vývoj v oblasti moderních technologií a jejich využívání v oblastech foto, video a imaging. Fotovideo je řádným členem prestižní evropské asociace EISA.

http://www.ifotovideo.cz/

5x kufr knih - Kompendium pro digitální fotografy

Autor, světoznámý fotograf a spisovatel Michael Freeman, který se zabývá nejen fotografií, ale i kulturou Východu, ve spolupráci s dalšími autory a fotografy vytvořil kolekci knih, které se zabývají technickými základy digitální fotografie, doporučeními co a jak fotografovat, jak se soubory fotografií zacházet, spravovat je a archivovat. Samostatná kniha se věnuje tématu úprav a vylepšování fotografií na počítači. Reprezentativně je pojata kniha zabývající se kompozicí, estetikou a „uměním“ digitální fotografie. Soubor knih je určen pro začínající a středně pokročilé fotografy, kteří používají zrcadlovky, je ale použitelný pro majitele vyšší třídy kompaktů nebo pro všechny fotografy, kteří chtějí posunout své znalosti na vyšší úroveň. Vše je zabaleno v praktickém kovovém kufříku, který je možné použít pro uložení nebo i transport částí fotografické techniky.

http://www.zonerpress.cz/kompendium-pro-digitalni-fotografy-kufr-knih

3x kniha naučte se fotografovat srdcem

Jak lépe fotit portréty, zátiší, přírodu, děti nebo třeba akční snímky? Podle autorek knihy Naučte se fotografovat srdcem nejsou nejdůležitějším předpokladem kvalitních fotografií vynikající teoretická průprava a technická zdatnost fotografa, ale spíše jeho schopnost citlivě a všímavě vnímat život kolem sebe, v každodenních situacích zachycovat fotoaparátem city, nálady a pohnutí, které běžně unikají naší pozornosti a jen zřídkakdy je spatříme v našem hledáčku.

http://www.zonerpress.cz/naucte-se-fotografovat-srdcem

3x kniha naučte se fotografovat autoportrét

Proč někdo touží fotografovat autoportrét? Jaké jsou výtvarné možnosti tohoto žánru, jeho technická úskalí a jejich řešení? Jak se vytvářejí skládané a trikové snímky a další efektní úpravy fotografií? Nejen na tyto otázky odpovídá kniha Naučte se fotografovat autoportrét vycházející britské fotografické hvězdy polského původu Natalie Dybisz, která si říká „Miss Aniela“.

http://www.zonerpress.cz/naucte-se-fotografovat-autoportret

3x kniha Fotografie v praxi - světlo a svícení

Kniha Světlo a svícení se po úvodní části, která probírá obecná témata jako dynamický rozsah, barevná hloubka, tonalita apod., věnuje nejprve fotografování v různých situacích za denního světla. Další rozsáhlá část řeší problematiku fotografického svícení včetně práce v ateliéru. Poslední část knihy je věnována stylům svícení a uvádí množství příkladů pro inspiraci. 

http://www.zonerpress.cz/fotografie-v-praxi-svetlo-a-sviceni

3x kniha Dobrá fotografie

Publikace Dobrá fotografie se podrobněji zabývá jednotlivými fotografickými žánry (počínaje fotografováním krajiny, portrétu nebo dokumentu přes válečnou fotografii a fotožurnalistiku obecně až po zátiší nebo fotografování módy, sportu či vědeckou fotografii) a podává čtenáři jak obecná fakta a hodnocení historického vývoje a současného stavu, tak i podněty pro vlastní tvorbu. Celá kniha je proložena desítkami známých i méně známých fotografií věhlasných fotografů, od nejstarších mistrů až po současníky, jejichž fotografie se objevují v exkluzivních časopisech a ve světových galeriích fotografického umění.

http://www.zonerpress.cz/dobra-fotografie

6x frisbee

Partneři

Mediální partneři